Wyszukiwarka

 

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny poświęconej atrakcjom polskich, czeskich i niemieckich Sudetów:

 

Serwis Turystyczny
NaszeSudety.pl

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy między innymi mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkaset pozycji!) oraz wydawnictwa w promocyjnych cenach

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników oferujemy w cenie 5 zł!

Wizyt:
Dzisiaj: 616Wszystkich: 625172

Regulamin

     1. Sudecka Księgarnia Wysyłkowa (dalej SKW), działająca pod internetowym adresem www.ksiegarnia.naszesudety.pl, obsługiwana jest przez firmę SILESIANA Waldemar Brygier (ul. Stopnicka 15/13, 53-326 Wrocław, e-mail: waldek@naszesudety.pl, tel. +48 697 913 148), NIP 698-156-05-45, REGON 020632983, zarejestrowaną w ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 189970, w dniu 7 listopada 2007 roku przez Prezydenta Miasta Wrocławia.

     2. Oferowane w SKW towary są nowe, wolne od wad prawnych i legalnie wprowadzone na polski rynek. Jeśli towar posiada jakąkolwiek wadę lub jest używany, w opisie jest to wyraźnie zaznaczone (np. w przypadku wydawnictw znajdujących się w antykwariacie lub wydawnictw przecenionych). W przypadku towarów spoza działów "Antykwariat" oraz "Promocje, wyprzedaże" SKW ponosi odpowiedzialność za wady towarów, przy uwzględnieniu przepisów Kodeksu cywilnego w tym zakresie.

     3. Cena podana przy opisie każdego towaru jest ceną brutto (uwzględniającą podatek VAT).

     4. Zakupione w SKW towary są wysyłane za pośrednictwem firmy InPost lub Poczty Polskiej. Na termin dostawy produktu składa się czas kompletowania zamówienia (1 dzień) oraz czas dostawy deklarowany przez dostawcę usług pocztowych (1-3 dni roboczych, z wyłączeniem sobót, niedziel i dni świątecznych)

     5. Zamówione pozycje, w przypadku wybrania opcji dostawy z przedpłatą (list polecony, paczka, kurier, paczkomat InPost) wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. W przypadku wybrania opcji "za pobraniem", po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia, wysłanym do klienta. Jeśli wysyłka z jakichś powodów się opóźnia, informujemy o tym klienta mailowo lub telefonicznie. Jeśli klient wybrał opcję odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy, odbiór zamówionych pozycji możliwy jest po wpłynięciu wpłaty na nasze konto. Nie ma możliwości płacenia przy odbiorze zamówienia.

     6. Koszt wysyłki jest zryczałtowany i wynosi (przy płatnościach online):

   - listy polecone i paczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej: 20,30 zł
   - przesyłki wysyłane do paczkomatów InPost (z przedpłatą): 11,99 zł 
   - przesyłki wysyłane na adres (kurier InPost): 13,60 zł

     Ilość zamówionych pozycji nie ma wpływu na koszt wysyłki. Zamówienia powyżej 300 zł wysyłane są na koszt Księgarni.

     7. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu umowy sprzedaży w terminie 7 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej.

     8. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość w terminie do 14 dni poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Wzór odstąpienia umowy zawartej na odległość jest dostępny do pobrania na stronie Federacji Konsumentów. Klient ma obowiązek dokonania zwrotu towaru w terminie do 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy oraz pokryć bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Po otrzymaniu zwrotu, SKW dokona zwrotu wartości zakupionego towaru.

      9. Wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni od daty wpłynięcia reklamacji.

      10. Wszelkie spory wynikłe z umów sprzedaży między sklepem, a konsumentem będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, spory będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny, zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego z dnia 17 listopada 1964 r. (Dz. U. Nr 43, poz. 296 ze zm.).

 

 


 

 

Informacje o przetwarzaniu danych

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma Silesiana Waldemar Brygier z siedzibą we Wrocławiu, ul. Stopnicka 15/13, e-mail: redakcja@naszesudety.pl.

  2. Dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówień składanych za pośrednictwem strony www.ksiegarnia.naszesudety.pl, na podstawie Art.6 ust.1b RODO (przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy)

  3. Dane mogą być udostępniane firmom kurierskimw celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.

  4. Dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

  5. Dane będą przechowywane przez okres 6 lat, co wynika m.in. z przepisów o rachunkowości.

  6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

  8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

 

 

SRV:|on|