Jestem w terenie... :-)

Szanowni Państwo!

Z powodu konieczności wyjazdu, Sudecka Księgarnia Wysyłkowa działała będzie w nieco ograniczonym trybie. Zamówienia będą przyjmowane i potwierdzane w miarę naszych możliwości, ale wysyłki będą realizowane po 20 listopada! Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość :-)

NaszeSudety zapraszają

Cieszymy się, że trafiliście Państwo na stronę Sudeckiej Księgarni Wysyłkowej. Chcielibyśmy zachęcić również do częstych odwiedzin naszej głównej witryny, jaką jest serwis NaszeSudety.pl, w którym staramy się prezentować wszystko co dotyczy Sudetów, zarówno po ich polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie...

Promocje i wyprzedaże

Polecamy Państwa uwadze nasz nowy dział, zatytułowany "Promocje i wyprzedaże", w którym oferujemy mapy i przewodniki po obniżonej cenie (kilkadziesiąt pozycji!).

 

Większość map w cenie 3 zł, większość przewodników w cenie 5 zł!

Szkolna Encyklopedia Przyrody (antykwariat)

Antykwariat

Cena:18.50

     Odkryj nieprawdopodobną różnorodność roślin i zwierząt zamieszkujących nasza planetę. Poznaj otaczającą nas przyrodę i przekonaj się, jak z bliska wygląda życie na Ziemi. Przekonaj się, w jaki sposób rośliny i zwierzęta przystosowały się do środowiska, jak radzą sobie w odmiennych strefach klimatycznych naszego globu i jak forma adaptacji wpływa na ich życie. W tej encyklopedii znajdziesz wyjaśnienia wielu intrygujących zagadek: Dlaczego kot zawsze spada na cztery łapy? Który z owadów ma uszy na kolanach? Jaka ryba ma ponad 3000 zębów? W jaki sposób kameleon zmienia swoją barwę? Korzenie którego z drzew wyrastają z jego korony? Jaki ptak przelatuje z bieguna na biegun?

 


Praca zbiorowa: Szkolna Encyklopedia Przyrody. Fauna, flora, ewolucja, systematyka, geneza". Wydawnictwo SAMP, Warszawa 2004. Okładka twarda, lakierowana, format 22 x 29 cm, stron 176, liczne kolorowe ilustracje. Stan: bdb-

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com