Masyw Śnieżnika 1:25 000 (wodoodporna)

Mapy » Mapy wodoodporne|Mapy » Wydawnictwo Plan

Cena:15.40

Mapa jest wydrukowana na folii - POLYART. Odporna na przetarcia - rozdarcia oraz na wilgoć, deszcz, ulewę, grad. Nie wymaga stosowania mapnika. Idealna na każde warunki pogodowe, które mogą nas zaskoczyć podczas zwiedzania Masywu Śnieżnika. Po zabrudzeniu, można ją umyć w wodzie. Może też służyć jako parasolka - Studio PLAN gwarantuje 100% wodoodporność.

Opracowanie kartograficzne obejmuje obszar Masywu Śnieżnika, Gór Złotych i Bialskich z najwyższym szczytem Ziemi Kłodzkiej - Śnieżnikiem i Ośrodkiem Narciarskim Czarna Góra. 

Miasta graniczne: Javornik, Stare Mesto, Złoty Stok, Domaszków- Międzylesie. Znajdują się tu takie atrakcje jak Wodospad Wilczki i Jaskinia Niedźwiedzia. Na mapie zaznaczono informacje przydatne turyście, jak zabytki, noclegi, granice obszarów chronionych, restauracje, kościoły, pałace i inne - szczególnie atrakcyjne miejsca zaznaczono żółtą ramką. W miejscowościach opisano nazwy ulic. Podano aktualne przebiegi szlaków pieszych, rowerowych, narciarskich i konnych, łącznie z kilometrażem i czasem przejścia, co pozwoli łatwiej zaplanować wycieczkę. Zaznaczono wyciągi narciarskie i trasy zjazdowe. Ukształtowanie terenu pokazano przy pomocy warstwic.

-------------------------------------------
Mapa turystyczna "Masyw Śnieżnika". Wydawnictwo Turystyczne Plan, Jelenia Góra. Mapa dwustronna, skala 1:25 000, jak mapa sztabowa. 

 

Komentarze

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com